Nadchodzące wydarzenie

ONKOLOGIA I HEMATOONKOLOGIA Podsumowanie i priorytety zmian 2022/2023

Zapraszam do lektury mojego felietonu na bogu o zmianach w onkologii i hematoonkologii w 2022 roku oraz o priorytetach na 2023 z perspektywy pacjentów,

czytaj więcej >

POŻEGNANIE ANATOLIJA

2022-12-28

Dziś żegnam ANATOLIJA CZYŻYKOWSKIEGO, który był pierwszym gościem oli-onko i choć osobiscie go nie poznałam, był dla mnie bardzo ważną osobą. Łączę się w bólu z rodziną Anatolija.

W kwietniu tego roku inaugurowałam oli-onko rozmową z ANATOLIJEM CZYŻYKOWSKI pacjentem z ostrą białaczką z Ukrainy, który na własnych nogach, resztkami sił przekroczył granicę, by ratować życie. Anatolij przeszedł w Polsce transplantację komórek macierzystych krwi. Był pełen nadziei, że uda mu się pokonać chorobę. Rodzina - matka, żona, siostra wspierały go z całych sił. Lekarz ze szpitala w Rzeszowie mówili o Nim - To fajny chłop. Niestety historia ANATOLIJA nie skończyła się dobrze. NIE MA JUŻ NASZEGO ANATOLIJA, jak napisała mi dzisiaj jego matka. Nie poznałam osobiście ANATOLIJA, rozmawialiśmy przez telefon i na vlogu, ale ANATOLIJ był także mój i trudno mi się pogodzić z tym, że już go nie ma.

« powrót

2023 Oli-onko

Polityka prywatności »

Projekt i wykonanie: Net Partners